کنفرانس بین المللی مکانیک مواد و تجهیزات پیشرفته


دکتر رفیعی به عنوان یکی از اعضای کمیته علمی اولین کنفرانس بین المللی مکانیک مواد و تجهیزات پیشرفته که در بهمن سال 96 که در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار خواهد گردید، انتخاب شدند.

 

http://cmme2018.ir/scientific-committee/

 


تدوین دستور العمل نگهداری و بازرسی لوله کامپوزیت و تدوین استاندارد IGS مربوط


پروژه صنعتی «تدوین دستور العمل نگهداری و بازرسی لوله کامپوزیت و تدوین استاندارد IGS مربوط» با موفقیت به پایان رسید و جلسه ارائه استاندارد IGS در مرکز پژوهش‌های شرکت گاز در مورخ 26/4/96 برگزار گردید. این پروژه توسط آقای مهندس محسن مرادی و مهندس رضا شهزادی و تحت نظارت آقای دکتر رفیعی انجام گرفت. پروژه مذکور در قالب طرح اینترنشیپ و برای شرکت گاز بوشهر به عنوان قطب پژوهشی کامپوزیت شرکت گاز محقق گردید.


گزارش منتشر شده از آزمایشگاه تحقیقاتی کامپوزیت

انجمن کامپوزیت ایران در شماره جدید هفته نامه خود به تشریح فعالیت ها و دستاوردهای آزمایشگاه تحقیقاتی کامپوزیت پرداخت. همچنین در این گزارش، به بررسی همکاری های این آزمایشگاه با انجمن کاپوزیت ایران و سایر موسسات در سراسر کشور و سایر مراکز تحقیقاتی دنیا پرداخته شده است.

http://ircomas.org/upload/E-letter/Persian/No_558.htm

 


انتخاب دکتر رفیعی به عنوان عضو هیات علمی برگزیده آموزشی

 


آقای دکتر رفیعی در چهارمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران در سال 1396، به عنوان عضو هیات علمی برگزیده آموزشی انتخاب شدند.


مصاحبه زنده تلویزیونی با دکتر رفیعی


دکتر رفیعی در برنامه «چرخ» که به صورت زنده از شبکه چهار سیمای جمهوری اسلامی ایران و در مورخ13/2/96 پخش گردید، به معرفی کامپوزیت‌ها و کاربردهای آنها پرداختند. همچنین در این برنامه، دکتر رفیعی به معرفی آزمایشگاه تحقیقاتی کامپوزیت و زمینه‌های فعالیت آن پرداختند.


کنفرانس ICCM2017


دکتر رفیعی به عنوان یکی از اعضای کمیته علمی هشتمین کنفرانس بین‌المللی روشهای محاسباتی(ICCM 2017)  که در سال 2017 و در کشور چین برگزار می‌گردد، انتخاب شدند.

http://www.sci-en-tech.com/ICCM/index.php/iccm2017/2017


کنفرانس ICAACT2017


دکتر رفیعی به عنوان یکی از اعضای کمیته علمی کنفرانس بین‌المللی فناوری و کامپوزیت پیشرفته هوافضایی (ICAACT 2017) که در سال 2017 و در کشور سوئد برگزار می‌گردد، انتخاب شدند.

https://www.waset.org/conference/2017/07/stockholm/ICAACT/committees


سمپوزیوم WSMEAP’ 2017


دکتر رفیعی به عنوان یکی از اعضای کمیته علمی سمپوزیوم جهانی مهندسی مکاترونیک و فیزیک کاربردی (WSMEAP 2017) که در سال 2017 و در کشور تونس برگزار می‌گردد، انتخاب شدند.

http://www.wsmeap.org/committee/

 


اولین کنگره ملی کاربرد مواد و ساخت پیشرفته در صنایع


دکتر رفیعی به عنوان یکی از اعضای کمیته علمی اولین کنگره ملی کاربرد مواد و ساخت پیشرفته در صنایع که خرداد 96 در دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود، انتخاب شدند.

http://iaamm.iust.ac.ir/

 


گردهمایی سالیانه اعضاء آزمایشگاه تحقیقاتی کامپوزیت

 

 


اعضاء آزمایشگاه تحقیقاتی کامپوزیت، در روز یکشنبه بیست و دوم اسفند سال نود و پنج به مناسبت نزدیک شدن آغاز سال جدید بر اساس سنت همیشگی، برای صرف شام گرد هم جمع شدند. در این محفل دوستانه که به میزبانی آقای دکتر رفیعی برگزار گردید، اکثر همکاران فارغ التحصیل قدیمی و همکاران ورودی جدید حضور داشتند و دستاوردهای سال گذشته خود را جشن گرفتند.


شماره صفحات: « ...1,2,3,4,5 » (125 خبر در 13 صفحه)